Sekáče
- Škárový sekáč SDS-max Makita (38x280mm) P-163 46
Špicatý sekáč SDS-plus so šesťhrannou stopkou Makita - veľkosť: 250mm P-055 05Špicatý sekáč SDS-plus so šesťhrannou stopkou Makita - veľkosť: 250mm P-055 05
- SDS-plus
Špicatý sekáč SDS-plus so šesťhrannou stopkou Makita
Široký sekáč SDS-plus s valcovitou stopkou Makita - veľkosť: 60x250mm P-249 35Široký sekáč SDS-plus s valcovitou stopkou Makita - veľkosť: 60x250mm P-249 35
- SDS-plus
Široký sekáč SDS-plus s valcovitou stopkou Makita
- Dutý sekáč SDS-plus s valcovitou stopkou Makita - veľkosť: 22x240mm P-250 80
Dutý sekáč SDS-plus s valcovitou stopkou Makita - veľkosť: 22x240mm P-250 80
- SDS-plus
Dutý sekáč SDS-plus s valcovitou stopkou Makita
- Sada dierovačov a dlát 5 ks. Neo Tools
Sada dierovačov a dlát 5 ks. Neo Tools
- NEO Tools
Náradie vyrobené z vysoko kvalitnej CrV ocele. Leštené do vysokého lesku, čo uľahčuje udržiavanie náradia v čistote. V cene: Dierovač 4x9,50mm Sekáč plochý 12x9,5mm Sekáč...
CB Elektro Cín s kalafóniou 0,8mm (SOMOGYI)CB Elektro Cín s kalafóniou 0,8mm (SOMOGYI)
• zloženie: SN60/PB40/2, 0% kalafúna • priemer cínu: O 0,8 mm • vyhotovenie: 250 g • ďalšie informácie: Len na odborné použitie.
Ihlový odstraňovač hrdze (stlačený vzduch) HAZET 9035-5Ihlový odstraňovač hrdze (stlačený vzduch) HAZET 9035-5
- Hazet
Číslo výrobku: 9035-5 Zjednodušené číslo výrobku: 90355 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Sekáč murársky Maan 2117 s ochranou, 18 x 300 mmSekáč murársky Maan 2117 s ochranou, 18 x 300 mm
PUNCH SRDEČNE VÁS VÍTAME NA NAŠEJ AUKCII Murársky prepichovač s 18 mm chráničom je vyrobený z nástrojovej ocele a dodatočne kalený, vďaka čomu je tvrdý a odolný. Šesťhranný...
Precízny priebojník Stanley 0-58-111 0,8x102mmPrecízny priebojník Stanley 0-58-111 0,8x102mm
- Stanley
Vyrážač 0,8 mmPrecízny bodkovací vyrážač 08 mm Stanley 581110 Precízny bodkovací vyrážač 08 mm Stanley 581110 Precízny vyrážač s bodkami značky Stanley je vynikajúcim...
Güde Pneumatické sekacie kladivo PRO, 8-dielna sadaGüde Pneumatické sekacie kladivo PRO, 8-dielna sada
- Güde
Profesionálne pneumatické búracie kladivo s rýchlopripojením. Určené na odstraňovanie obkladov, omietky, oddeľovanie plechov, drážkovanie, búranie muriva a podobne. Pogumovaná...
Güde 58200 Sekáč široký SDS-plus 165x75 mmGüde 58200 Sekáč široký SDS-plus 165x75 mm
- Güde
- SDS-plus
Na rôzne stavebné práce. Používa sa pri odstraňovaní podlahových krytín, muriva, betónu, obkladačiek a pod. Upínanie: SDS-plus Typ: široký 165x75 mm Rozmery (DxŠxH): 172 x 75 x...
Kvapátko čierne s poistným krúžkom, 100 ml (103 mm)Kvapátko čierne s poistným krúžkom, 100 ml (103 mm)
Čierne plastové kvapátko s poistným krúžkom, vhodné na fľašku s priemerom hrdla 18 mm a objemom 100 ml.Dĺžka sklenenej tuby: 103 mmMateriál: sklo, plast Upozorňujeme Vás, že...
Kvapátko čierne s poistným krúžkom, 15 ml (57 mm)Kvapátko čierne s poistným krúžkom, 15 ml (57 mm)
Čierne plastové kvapátko s poistným krúžkom, vhodné na fľašku s priemerom hrdla 18 mm a objemom 15 ml.Dĺžka sklenenej tuby: 57 mmMateriál: sklo, plast Upozorňujeme Vás, že kúpou...
Sekáč KARNET 3 - 40mm Veľkosť: 20mmSekáč KARNET 3 - 40mm Veľkosť: 20mm
Sekáč KARNET 3 - 40mm Je kvalitný oceľový sekáč s plochou, 40 mm širokou čepeľou, ktorá je určená predovšetkým na prácu s kameňom (napr. pri tesárčení, kamenárskej práci alebo...
Sekáč KARNET 3 - 40mm Veľkosť: 12mmSekáč KARNET 3 - 40mm Veľkosť: 12mm
Sekáč KARNET 3 - 40mm Je kvalitný oceľový sekáč s plochou, 40 mm širokou čepeľou, ktorá je určená predovšetkým na prácu s kameňom (napr. pri tesárčení, kamenárskej práci alebo...
Sekáč KARNET 3 - 40mm Veľkosť: 3mmSekáč KARNET 3 - 40mm Veľkosť: 3mm
Sekáč KARNET 3 - 40mm Je kvalitný oceľový sekáč s plochou, 40 mm širokou čepeľou, ktorá je určená predovšetkým na prácu s kameňom (napr. pri tesárčení, kamenárskej práci alebo...
Kvapátko čierne, plast, 52 mmKvapátko čierne, plast, 52 mm
Čierne plastové kvapátko, vhodné na fľašku s priemerom hrdla 18 mm a objemom 10 ml.KVAPÁTKO NEMÁ POISTNÝ KRÚŽOK.Dĺžka sklenenej tuby: 52 mmMateriál: sklo, plast Upozorňujeme...
Kvapátko čierne, plast, 71 mmKvapátko čierne, plast, 71 mm
Čierne plastové kvapátko, vhodné na fľašku s priemerom hrdla 18 mm a objemom 30 ml.KVAPÁTKO NEMÁ POISTNÝ KRÚŽOK.Dĺžka sklenenej tuby: 71 mmMateriál: sklo, plast Upozorňujeme...
Kvapátko čierne, plast, 84 mmKvapátko čierne, plast, 84 mm
Čierne plastové kvapátko, vhodné na fľašku s priemerom hrdla 18 mm a objemom 50 ml.KVAPÁTKO NEMÁ POISTNÝ KRÚŽOK.Dĺžka sklenenej tuby: 84 mmMateriál: sklo, plast Upozorňujeme...
LUX-TOOLS Kľúč na odvzdušňovanie vykurovacích telies ComfortLUX-TOOLS Kľúč na odvzdušňovanie vykurovacích telies Comfort
Často ide o zdanlivo bezvýznamné detaily, ktoré v správnom momente ponúkajú vhodné riešenie. LUX-TOOLS odvzdušňovacie kľúče Comfort na vykurovacie telesá patria k tým pomôckam,...
LUX-TOOLS Nastaviteľný kľúč 250 mm ComfortLUX-TOOLS Nastaviteľný kľúč 250 mm Comfort
LUX-TOOLS nastaviteľný kľúč je vybavený plynule nastaviteľnou čeľusťou a má dĺžku 250 mm. Je nastaviteľný od 0 mm do 30 mm. Kľúč má ergonomickou 2-dielnu rukoväť. Materiál:...
LUX-TOOLS Nastaviteľný kľúč 300 mm ComfortLUX-TOOLS Nastaviteľný kľúč 300 mm Comfort
LUX-TOOLS nastaviteľný kľúč je vybavený plynule nastaviteľnou čeľusťou a má dĺžku 300 mm. Je nastaviteľný od 0 mm do 40 mm. Kľúč má ergonomickou 2-dielnu rukoväť. Materiál:...
LUX-TOOLS Predlžovací diel 100 mm ComfortLUX-TOOLS Predlžovací diel 100 mm Comfort
LUX-TOOLS predlžovací diel 6,3 mm (1/4"") pre nástrčné kľúče so štvorhranným unášačom má aretáciu guľôčkou a dĺžku 100 mm. Predlžovací diel je vyrobený z chróm-vanádiovej ocele...
LUX-TOOLS Kľúč na vnútorný šesťhran 4 mm ComfortLUX-TOOLS Kľúč na vnútorný šesťhran 4 mm Comfort
LUX-TOOLS zástrčkový kľúč 4 mm je extra dlhý, má guľovú hlavu a umožňuje skrutkovanie na ťažko prístupných miestach. Kľúč má okrem toho matne chrómovaný povrch, ktorý ho chráni...