Lacné sekáče zľava, SDS-max
EXTOL 8801550 8801550 - Sekáč plochý SDS-max, 280 mm, šírka 25 mmEXTOL 8801550 8801550 - Sekáč plochý SDS-max, 280 mm, šírka 25 mm
- Extol
- SDS-max
Sekáč plochý SDS-max, 280mm, šírka 25mm
EXTOL 8801551 8801551 - Sekáč plochý SDS-max, 280mmEXTOL 8801551 8801551 - Sekáč plochý SDS-max, 280mm
- Extol
- SDS-max
Sekáč plochý SDS-max, 280mm, šírka 50mm
EXTOL 8801553 8801553 - Sekáč plochý SDS max, 280mm, šírka 75mmEXTOL 8801553 8801553 - Sekáč plochý SDS max, 280mm, šírka 75mm
- Extol
- SDS-max
Sekáč plochý SDS-max, 280mm, šírka 75mm
Slovakia Trend Strend Pro 971 233428 - Sekac 280x18x25 mm, plochý, SDS-MaxSlovakia Trend Strend Pro 971 233428 - Sekac 280x18x25 mm, plochý, SDS-Max
- Slovakia Trend
- SDS-max
Popis: Sekáč Strend Pro 971, 280x18x25 mm, plochý, SDS-Max
Slovakia Trend Strend Pro 233427 - Sekac Strend Pro 970, 600x18 mm, špicatý, SDS-MaxSlovakia Trend Strend Pro 233427 - Sekac Strend Pro 970, 600x18 mm, špicatý, SDS-Max
- Slovakia Trend
- SDS-max
Popis: Sekac Strend Pro 970, 600x18 mm, špicatý, SDS-Max
Heller 28547 6 ENDURO živicový sekáč 50 mm Celková dĺžka 350 mm SDS max 1 ks; 28547 6
Špic BOSCH SDS max RTec SpeedŠpic BOSCH SDS max RTec Speed
- Bosch
- SDS-max
Sekáč špicatý samoostriaci BOSCH SDS max RTec Speed Sekáč Bosch SDS-max samoostriaci, väčší úberový výkon o 30 %. • Vysekávacie a búracie práce do betónu a muriva• Adaptačná...
Sekáč BOSCH SDS max RTec SpeedSekáč BOSCH SDS max RTec Speed
- Bosch
- SDS-max
Sekáč plochý samoostriaci BOSCH SDS max RTec Speed Sekáč Bosch SDS-max samoostriaci, väčší úberový výkon o 30 %. • Vysekávacie a búracie práce do betónu a muriva• Adaptačná...
Sekáč plochý SDS max 280x50 mmSekáč plochý SDS max 280x50 mm
- Proteco
- SDS-max
Sekáč plochý SDS max 280x50 mm Sekáč špice SDS-max pre trvdé materiály, pre sekanie a búranie muriva, betónu a voľných kameňov (cielený účinok lomu). Dĺžka : 280 mm Šírka :...
Špicatý sekáč SDS-max Makita (280mm) P-162 37
Špicatý sekáč SDS-max Makita (400mm) P-162 43
Špicatý sekáč SDS-max Makita (600mm) P-162 59
Plochý sekáč SDS-max Makita (25x280mm) P-162 65
Plochý sekáč SDS-max Makita (25x400mm) P-162 71
Plochý sekáč SDS-max Makita (25x600mm) P-162 87
Široký sekáč SDS-max Makita (50x360mm) P-163 02
Sekáč na kachličky SDS-max Makita (50x300mm) P-163 24Sekáč na kachličky SDS-max Makita (50x300mm) P-163 24
- SDS-max
Sekacie nástroje a príslušenstvo SDS-max
- Dutý sekáč SDS-max Makita (26x300mm) P-162 93
Krídelkový sekáč SDS-max Makita (35x380mm) P-163 30
Zrnovacia platnička (7x7 zubov) SDS-max Makita (60x60mm) P-039 47Zrnovacia platnička (7x7 zubov) SDS-max Makita (60x60mm) P-039 47
- SDS-max
Sekacie nástroje a príslušenstvo SDS-max
BOSCH Plochý sekáč SDS max 600 x 25 mm 2608690126BOSCH Plochý sekáč SDS max 600 x 25 mm 2608690126
- Bosch
- SDS-max
Bosch Plochý sekáč SDS max 25/600 mm Bosch Plochý sekáč SDS max poskytuje bežné sekanie pri rôznych spôsoboch demolácie betónu a tehly. Plochá rezná hrana umožňuje dobrý úber...
Metabo 623358000 jamkovač 1 ks Celková dĺžka 600 mm SDS max 1 ks
Metabo Sada sekáčov SDS-max "classic", 3-dielnaMetabo Sada sekáčov SDS-max "classic", 3-dielna
- Metabo
- SDS-max
Stránky o produkte: https://www.metabo.com/sk/sk/
Narex 600 SDS-max Sekáč špica 00648998